PROJE YÖNETİM KURULU

Adı soyadı Görevi Adı Soyadı Görevi
Halis İŞLER Milli Eğitim Müdürü Prof..Dr.M.İhsan SOYSAL N.K.Ü Rektör Yrd.
Mehmet BORAN Milli Eğitim Şb.Md Prof. Dr. İsmail YILMAZ N.K.Ü. Rektör Yrd.
Nesrin HEKİMOĞLU  Ortaöğretim Şefi Prof.Dr. A. Aziz GÜL Tıp Fakültesi Dekanı
    Prof.Dr. Mustafa Kemal SEZGİNTÜRK Fen Edebiyat Fak.Dekanı
    Prof. Dr. Fatih KONUKÇU Fen Bilimleri Enst.Müdürü 
    Doç.Dr. Emrah İsmail ÇEVİK Sosyal Bilimler Enst.Müdürü
       

 

 

PROJE YÜRÜTME KOMİSYONLARI

EĞİTİM ÖĞRETİM KOMİSYONU

Adı Soyadı Görev Yeri
Prof.Dr.Yaşar ŞENLER  Fakülte Temsilcisi (Fen Edebiyat Fak)
Yrd.Doç.Dr. İrfan ATALAY  Enstitü Temsilcisi  (Sosyal Bil.Enst.)
Yrd.Doç.Dr.Levent COŞKUNTUNA Enstitü Temsilcisi  (Fen Bil.Enst.)
Doç Dr. Ümit GEÇGEL Sürekli Eğitim Merkezi Temsilcisi
Üzeyir SOYSEV Teknik ve Endüstri Meslsk Lisesi Müdürü
Engin CAN Şehit Piyade Er Ercan Ay O.O Müdürü 
Fuat Asım ARVAS  Tekirdağ Milli Eğitim Müdür Yrd.
Suat DURMAZ  Z.H. Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü
Gürsan ÇİL  Halk Eğitim Merkezi Müdür Yrd.
Kahraman ÖZMEN  E. Nayim Fen Lisesi Matematik Öğ.(Zümre Bşk)
Vedat ENNİ  50.Yıl O.O Türkçe Öğ. (Zümre Bşk) 
Bayram AKBULUT E.Nayim Fen Lisesi T.D ve Edb.Öğ(Zümre Bşk)
Gül DALKOPARAN  İnönü O.O Fen ve Tek.Öğ.(Zümre Bşk)

 

 

EĞİTİM YÖNETİMİ KOMİSYONU

Adı Soyadı Görev Yeri
Yrd.Doç.Dr.İrfan ATALAY  Enstitü Temsilcisi  (Sosyal Bil.Enst.)
Yrd. Doç.Dr.Ertuğrul Üstün GEĞİK Fakülte Temsilcisi (İktisadi İdari Bil Fak)
Yrd.Doç.Dr.Levent COŞKUNTUNA Enstitü Temsilcisi  (Fen Bil.Enst.)
Doç Dr.Ümit GEÇGEL Sürekli Eğitim Merkezi Temsilcisi
Süleyman KARAGÖZ  Namık Kemal Lisesi Müdürü 
Halil TANRIVERDİ Süleymanpaşa İlkokulu Müdürü 
Hatice ÇINAR Rehberlik Araştırma Müdürü
Erhan BİLSEL  Anadolu İ.H.Lisesi Müdürü 
Kahraman ÖZMEN E. Nayim Fen Lisesi Matematik Öğ.(Zümre Bşk)
Vedat ENNİ  50.Yıl O.O Türkçe Öğ. (Zümre Bşk) 
Bayram AKBULUT E.Nayim Fen Lisesi T.D ve Edb.Öğ(Zümre Bşk)
Gül DALKOPARAN  İnönü O.O Fen ve Tek.Öğ.(Zümre Bşk)

 

 

DERS DIŞI ETKİNLİKLER KOMİSYONU

Adı Soyadı Görev Yeri 
Prof.Dr.Yaşar ŞENLER Fakülte Temsilcisi 
Mümin KASAP N.K.Ü. İdari ve Mali İşler Daire Bşk.
Yrd.Doç.Dr.İrfan ATALAY  Enstitü Temsilcisi  (Sosyal Bil.Ens)
Yrd.Doç.Dr.Levent COŞKUNTUNA  Enstitü Temsilcisi  (Fen Bil.Ens)
Doç Dr.Ümit GEÇGEL Sürekli Eğitim Merkezi Temsilcisi
Süleyman KARAGÖZ  Namık Kemal Lisesi Müdürü
Hasan DEMİR 100.Yıl Mehmet Sadık Özyüksel İ.O Müdürü
Ayşe AKGÜL DÖNDER Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü
Ahmet COŞAN Tekirdağ Belediyesi And.Öğretmen Lisesi Md.
Hüseyin AKTAŞ 50.Yıl O.O Görsel Sanatlar Öğ (Zümre Bşk)
Zeynep SERDAR Güzel Sanatlar ve Spor Lis. Resim Öğ(ZümreBşk) 
Kemal ERMANTAŞ  Tuğlacılar Anadolu Lisesi Beden eğ Öğ.(Zümre Bşk)
Aydın UĞUR Hacıilbey O.O.Müzik Öğretmeni(Zümre Bşk) 
Bayram AKBULUT E.Nayim Fen Lisesi T.D ve Edb.Öğ(Zümre Bşk)

 

 

SAĞLIK, BESLENME, VELİ DESTEK  KOMİSYONU

Adı Soyadı Görev Yeri
Doç.Dr.    Erdoğan GÜLTEKİN        Fakülte Temsilcisi 
Yrd.Doç.Dr.İrfan ATALAY  Enstitü Temsilcisi  (Sosyal Bil.Enst.)
Yrd.Doç.Dr.Levent COŞKUNTUNA  Enstitü Temsilcisi  (Fen Bil.Enst.)
Yrd.Doç.Dr.Birol TOPÇU Enstitü Temsilcisi
Doç Dr.Ümit GEÇGEL  Sürekli Eğitim Merkezi Temsilcisi
Üzeyir SOYSEV Teknik ve Endüstri Meslsk Lisesi Müdürü
Nuray ÇİZO  Süleymanpaşa Anaokulu Müdürü
Şenol ELİAÇIK Altınova Ortaokulu Müdürü
Fikret SEYHAN K.N.G Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü
Önder ATİK Otelcilik ve Turzm Meslek Lisesi  Müdürü
Uğur KÜSER  Hacıilbey O.O Beden Eğitimi Öğ.(Zümre Bşk)
Semra ÖZTARACI Ebru Nayim Fen Lisesi Biyoloji Öğ.(Zümre Bşk)
Aydın UĞUR  Hacıilbey O.O.Müzik Öğretmeni(Zümre Bşk) 
Memduha ATMACA  Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Yiyecek İçecek Böl.Şefi
Ayfer YIKMIŞ  K.N.G Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Sağlık Meslek Dersi Öğ.